CONTACT
+48 503 172 508
e-mail: mateusz@guidedfishing.pl


Wersja polska poland


Spain - Rio Ebro (Catfish, Zander, Carp)

Wyprawy do Hiszpanii nad Rzekę Ebro do PIERWSZEJ CAŁKOWICIE POLSKIEJ BAZY WĘDKARSKIEJ nad tą rzeką. Wyprawy na sumy, karpie oraz sandacze. Tym razem, przedstawiamy Wam jedyną tego typu ofertę w Polsce, ponieważ oferujemy Wam wyprawy nad Ebro do NASZEJ POLSKIEJ BAZY, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Na miejscu oferujemy Wam także opiekę polskiego rezydenta - ZAPRASZAMY!

Ebro - sum - Polska baza - www.przewodnicywedkarscy.pl

Terminy połowów: połowy całoroczne, jednak łowi się w różnych okresach, ze względu na poławiane gatunki ryb. Sum, karp - najlepszy okres połowu od marca do końca listopada. Sandacz - najlepszy okres połowu od września do końca kwietnia.
Liczba uczestników: od 1 do 15 osób.
Metoda łowienia: Sumy na przynęty naturalne (metody spławikowe i gruntowe). Połowy karpiowe (metody karpiowe i spławikowe). Sumy i sandacze na spinning oraz na trolling.
Terminy zgłoszeń: zgłoszenia na co najmniej miesiąc przed planowanym wyjazdem.

Oferujemy (wliczone w cenę): 7 dni łowienia nad Rzeką Ebro, 7 dni zakwaterowania w bardzo komfortowym dużym domu 11 osobowym z klimatyzacją oraz dużym basenem (dom wyposażony w kilka sypialni, pokój dzienny, pełen aneks kuchenny oraz dwie łazienki i ubikacje) oraz w domku dla 4 osób (domek wyposażony w 2 sypialnie, pokój dzienny, aneks kuchenny oraz łazienkę i ubikację), duże łodzie wędkarskie z silnikami spalinowymi (jedna łódź na 4 osoby), licencje wędkarskie na łowisko, pełna informacja o łowisku, opiekę polskojęzycznego rezydenta, przewodnika wędkarskiego, sprzątanie końcowe i pościel. Ubezpieczenie NNW i kosztów leczenia. W cenie jest także pełen PROFESJONALNY sprzęt wędkarski do połowów sumów, karpi oraz sandaczy (poza przynętami sztucznymi i naturalnymi, za które płaci się oddzielnie). W cenie są także siedziska i łóżka karpiowe, maty do ważenia ryb, moskitiery, itp.

Nie wliczone w cenę: dojazd lub przelot na miejsce (oferujemy pomoc przy zakupie biletów lotniczych) oraz wyżywienie. W przypadku przelotu do Hiszpanii należy wynająć samochód na lotnisku (koszt około 120-150 EUR za tydzień) i dojechać nim do naszej bazy (dokładna mapa dojazdu zostanie przekazana w momencie rezerwacji terminu przez Klienta). Paliwo do łodzi płatne dodatkowo według zużycia. Przynęty naturalne oraz zanęty płatne dodatkowo według zużycia. Na miejscu w bazie, obowiązuje wpłata kaucji zwrotnej w wysokości 100 EUR od osoby. Kaucja jest zwracana na koniec pobytu w bazie.

Ceny wypraw: UWAGA! Od stycznia 2013 - NOWA NIŻSZA CENA już od 230 EUR od osoby ZA TYDZIEŃ!

Rezerwacje i zgłoszenia: e-mail: mateusz@guidedfishing.pl tel. +48 503 172 508.

Opis łowiska i gatunki ryb w nim występujące
Rzeka Ebro - jedna z głównych rzek Hiszpanii. Rzeka przepływa przez północną część tego kraju. Ma źródła w Górach Kantabryjskich w okolicy Fontibre (prowincja Kantabria), płynie w kierunku południowo-wschodnim przez Kotlinę Aragońską, dalej w postaci przełomu między Zbiornikami Caspe i Tortosą przepływa przez nadbrzeżne Góry Katalońskie i deltą uchodzi do Morza Śródziemnego (prowincja Tarragona). Rzeka Ebro słynie z największych okazów suma w Europie. Poza tym zamieszkują ją wielkie ilości sandaczy i karpi.

Duży sum z Ebro - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wękarskie

Zapraszamy do miejscowość Playa de Checon - obok CASPE do PIERWSZEJ CAŁKOWICIE POLSKIEJ BAZY WĘDKARSKIEJ nad Rzeką Ebro. Wygodne zakwaterowanie w dużym domu z klimatyzacją dla 11 osób oraz w mniejszym domku dla 4 osób. Na terenie basen. Na miejscu opieka polskojęzycznego rezydenta. Na miejscu oferujemy łodzie z silnikami spalinowymi, przystosowane do połowów sumów i innych gatunków ryb. Oferujemy pełen sprzęt wędkarski (poza przynętami sztucznymi i naturalnymi, za które płaci się oddzielnie) do połowu sumów, karpi i sandaczy.

Ebro - zakwaterowanie - Polska baza - www.przewodnicywedkarscy.pl

Ebro - łowisko - Polska baza - www.przewodnicywedkarscy.pl

Dodatkową atrakcją turystyczną okolic Caspe są ośrodki jeździeckie, gdzie można wynając konie. Są tereny gdzie można podglądać dzikie ptactwo lub po prostu same otaczające widoki. Można wybrać się do miasta na zakupy, czy chociażby wybrać się do dobrej restauracji lub pubu.

Dostępne gatunki ryb
Główną i największą atrakcją Hiszpanii są oczywiście wielkie sumy. Na Ebro istnieje realna szansa złowienia suma o wadze 150 kg. Regularnie łowione są ryby 2 metrowe i większe. Chyba nikomu nie trzeba mówić, że sum to ogromnie silny przeciwnik. Nad Ebro zjeżdżają się łowcy sumów z całego Świata, bo jest to jedno z najlepszych łowisk tego gatunku. Najlepszy okres połowów: od marca do końca listopada.

Ebro - duży sum - Polska baza - www.przewodnicywedkarscy.pl

Portret z sumem - Ebro - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wękarskie

Poza sumami, dużą atrakcją Ebro są sandacze. W tym łowisku żyją ogromne ilości tego drapieżnika. W dobrym okresie można złowić kilkadziesiąt sztuk w ciągu jednego dnia. Najczęściej łowione są średnie ryby, ale trafiają się prawdziwe okazy. Najlepszy okres połowów: od września do końca grudnia.

Oczywiście niewąpliwą atrakcją rzeki Ebro są karpie. Żyje ich tam ogromna ilość. Dorastają do bardzo dużych rozmiarów. Realną szansą jest złowienie 25 kilogramowego karpia. W dobrych okresach łowi się dużo karpi i najczęściej padają okazy powyżej 10 i 15 kilogramów. Najlepszy okres połowów: od marca do końca listopada.

Duży karp z Ebro - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wękarskie

Karp - Ebro - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wękarskie

Sprzęt pływający
Do dyspozycji naszych Gości jest 5 dużych łodzi (jedna łódź na 4 osoby) przystosowanych do łowienia sumów i innych gatunków ryb. Łodzie wyposażone są w silniki spalinowe. Łodzie wyposażone są w pełen PROFESJONALNY sprzęt wędkarski do połowów sumów, karpi i sandaczy. Tylko przynęty sztuczne i naturalne kupuje się na miejscu.

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie w dużym i wygodnym domu (11 osobowym) znajdującym się kilkaset metrów od rzeki. Dom jest w pełni przystosowany do spania, spędzania w nim czasu oraz zrobienia wszystkich posiłków. Dom składa się z 3 sypialni, pokoju dziennego, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, 2 łazienek i ubikacji. W domu jest oczywiście klimatyzacja i TV SAT. Na terenie posesji znajduje się duży basen, dostępny tylko dla naszych Gości. Do dyspozycji naszych Gości jest także domek dla 4 osób, który także znajduje się na terenie naszej posesji (domek wyposażony w 2 sypialnie, pokój dzienny, aneks kuchenny oraz łazienkę i ubikację).

Ebro - pokój dzienny - Polska baza - www.przewodnicywedkarscy.pl

Ebro - Aneks kuchenny - Polska baza - www.przewodnicywedkarscy.pl

Ebro - jedna z łazienek - Polska baza - www.przewodnicywedkarscy.pl

Wyżywienie i napoje
Wyżywienie (śniadania, obiady i kolacje) oraz napoje we własnym zakresie. Każdy posiłek można przygotować w miejscu zakwaterowania, gdzie jest w pełni wyposażony aneks kuchenny. Na dodatkowe życzenie naszych Gości, rezydent robi zakupy spożywcze w pobliskiej miejscowości. Za dopłatą można zamówić posiłki na miejscu. Restauracje i bary są dostępne w najbliższej miejscowości.

Opieka podczas wyprawy
Na miejscu do Waszej dyspozycji jest polskojęzyczny rezydent. Dostarcza także przynęty naturalne (płatne oddzielnie). Na dodatkowe życzenie Gości, rezydent robi zakupy spożywcze. Przy wykupieniu opcji łowienia z przewodnikiem wędkarskim, jesteście cały czas pod jego opieką. Przewodnik wybierze dla Was najlepsze miejsca do łowienia. Przygotuje odpowiednie zestawy i pod jego okiem będziecie mieli okazję złowienia największych okazów. Nasz przewodnik zna najlepsze rejony na połowy największych sumów, sandaczy oraz karpii.

Informacje sprzętowe
Wszystkim uczestnikom zapewniamy przed wyjazdem obszerną informację sprzętowo - wędkarską oraz pomoc w ewentualnych zakupach sprzętowych. Informacje zostaną przekazane po zapisaniu się i wpłacie zaliczki za wyprawę. Oferujemy zniżkę na sprzęt wędkarski w wysokości 7% zakupiony w warszawskim sklepie „Goldfish”, ul. Łukowska 30 oraz w sklepie “Dom Wędkarza”, ul. Okrężna 38 w Warszawie.

Informacje
Wszelkie informacje o docelowych lotniskach w Hiszpanii, o dokładnym miejscu zakwaterowania lub dojeździe na miejsce, zostaną przekazane po zapisaniu się na wyprawę.

Rezerwacje i zgłoszenia: e-mail: mateusz@guidedfishing.pl lub tel. +48 503 172 508.

ZAPRASZAMY na wyprawę! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!

Our guides on this fisheryBefore each of the trips we offer very detailed information, how to prepare and what to bring with you on a trip. For each of the trips you can rent fishing equipment and bait. With our help, you can also purchase the necessary equipment and bait before the expedition or just bait during the expedition. If you have any questions, please contact us - sebastian@guidedfishing.pl. Enjoy! We will share with you our passion!.