CONTACT
+48 503 172 508
e-mail: mateusz@guidedfishing.pl


Wersja polska poland


Robert Grzywnowicz

Robert Grzywnowicz z dużym pstrągiemProfessional fishing is passion of my life. I do it from many years. My adventure with fishing started with float fishing. Since I went to Sweden at the beginning of 90’s I was “ Infected” by fly and spinning method. I fish mainly on Warmia and Mazury Lakes such as: Lutry, , Tejstymy, Widryny, Legińskie, Głębock. I also like fish on the down side of the river Lyna. On my fisheries I mainly trolling with pikes, sanders.

When I have free time I try to catch a brown trout and grayling with my flyRobert z ponad metrowym szczupakiem on varied rivers of Warmia. In my achievements I have many medals individuals. I also fish with my boat on Baltic sea. I mainly fish on Bail Gdanska and in the area of Helski Peninsula. On the sea I’m after cods, and when the weather conditions are satisfying I am trolling after sea trouts and salmons. 

I welcome to my fisheries!

Our guide fisheries

Gdansk Bay and parts (Salmon, Sea Trout)

Zatoka GdańskaZatoka Gdańska – zatoka w południowo-wschodniej części Morza Bałtyckiego, pomiędzy Polską i Rosją. Średnia głębokość wynosi około 70 m, a maksymalna 118 m[potrzebne źródło]. Przezroczystość wody w zależności od pory roku kształtuje się od 8 do 16 m. Zasolenie zatoki wynosi od 7 do 8 promili. W czasie silnych sztormów występują fale o wysokości przekraczającej 9 m[potrzebne źródło]. Nad Zatoką Gdańską znajdują się największe polskie porty: Gdańsk i Gdynia. Umowną granicę między Zatoką Gdańską a otwartym morzem wyznacza linia łącząca przylądek Rozewie z przylądkiem Taran na półwyspie Sambia. Na południowym wschodzie granicę Zatoki wyznacza Mierzeja Wiślana. Fragment ograniczony Półwyspem Helskim i linią Hel-Gdynia zwany jest Zatoką Pucką.Łódź w akcji na Bałtyku

Na Zatoce Gdańskiej posiadamy swoją szybką łódź. Łódz to corsiva 470 z silnikiem 50KM. Łódź wyposażona w elektronikę GPS, echosondę oraz radio VHF. Na łodzi znajdują się środki ratunkowe. Na łódź zabieramy max 3 osoby. Nasz przewodnik Robert Grzywnowicz zabierze was na dorsze oraz na morskie trocie i łososie. Robert pływa po całej Zatoce Gdańskiej od Pucka (cała Mierzeja Helska) do ujścia Wisły oraz na koniec Mierzeji Wiślanej. Zapraszamy!

lodka_do_dyspozycji_na_warmi_i_zatoce_gdanskiej